תוכנית האירוע

סיורים והדרכות
מופעים לילדים
הצגות והפעלות
12.4 יום רביעי
11:00 הצגה: שלוש פנדות וזהבה אחת / תיאטרון הקרון
עיבוד מפתיע וססגוני לאגדה הקלאסית "זהבה ושלושת הדובים".  לילה אחד מיקי מבינה שהיא גדלה: השן מתנדנדת, החולצה לוחצת... בקרוב כבר לא תוכל לשחק עם חברתה הבובה זהבה. יחד הן בורחות ליער קסום ומסתורי: כיצד עץ התפוחים מדבר? ממה צוחקות הפטריות? מהו סוד הדייסה של אימא-דובה? ואיך קטן יכול להיות תמיד גדול וגדול תמיד קטן? חמש בובות, ארבעה שירים, שלושה דובי פנדה, זהבה אדמונית אחת, וילדה אמיצה במסע מרגש ומצחיק אל היער ובחזרה.
12:30 שעת סיפור: העץ הנדיב
13:30 מופע קסמים לילדים/ הקוסם צוף
15:00 שעת סיפור: "אבא עושה בושות" של מאיר שלו
13:30-15:00 שרונית הליצנית מופע ליצנות לילדים
 
13.4 יום חמישי
14:00 מופע אימפרוביזציה  על הבמה / תיאטרון הפרינג' באר שבע
מופע בידור מאולתר לגמרי, חברתי, בועט ומצחיק עד דמעות, המבוסס כולו על רעיונות מהקהל ומשלב מערכונים וקטעים מאולתרים לחלוטין. שחקני האימפרוביזציה הנם בוגרי "גודמן" בית הספר למשחק בנגב ושחקני תיאטרון הפרינג' באר שבע. 
12:00-15:00 "שמחה רבה אביב הגיע פסח בא " (בצמוד לקרון ) / ראש חוצות
הפעלות משעשעות  לכל המשפחה

מתחם הקטר 70414 העיר העתיקה באר- שבע

מתחם יפיפה בעיר העתיקה באר-שבע  שקם על תילה של תחנת הרכבת התורכית של שנת 1915.  בשנים האחרונות מתחם הרכבת התורכית עבר תהליך חידוש ופיתוח, וכיום מהווה מתחם תרבות, מורשת, פנאי, ובילוי ייחודי בעיר העתיקה בבאר שבע. במתחם הקטר 70414, נחשפים המבקרים לסיפור תולדות התחנה התורכית וגלגולה דרך סיפורה של העיר באר שבע והתפתחות הרכבות בארץ ישראל. הפעילות מועברת בצורה אינטראקטיבית, חווייתית. בנוסף לכל אלה, המבקרים יוכלו ליהנות מקרון סדנאות ליצירות שכולן בסימן רכבות וקטרים. 
פעילות בימי הארוע – בין 9:00-17:00
סיורים מודרכים באתר ובאטרקציות השונות:
מיני מוזיאון אינטראקטיבי - שתי קומות של מייצגים חדשניים, מודרניים ואינטראקטיביים, טאבלטים עם חידונים ומשחקים, אוזניות שמע עם שירי רכבות, תמונות מחיי התחנה, מיצג מרהיב ייחודי בסוגו על העיר באר שבע, המוצג על גבי חול, והכל תוך למידה על התקופה ועל העיר באר שבע.
 קרון הטרקלין - מסע בין סיפורים וזמנים. הולוגרמות המוקרנות על גבי בובות, המספרות את סיפור הנסיעה ברכבת בתקופות שונות בארץ ישראל. חוויה מרתקת לילדים.
קטר קיטור מקורי - (שוחזר ושומר בצורה אותנטית), אחד מבין 13 קטרי קיטור בעולם כולו!
קרון הסדנאות - קרון משוחזר, בו הילדים נהנים מזמן יצירה בנושא רכבות, שימור ועוד. בקרון ערכות יצירה וכלי כתיבה. הקרון ממוזג ומוסיקת רקע מנעימה את זמן השהות בו.
מתחם בועות סבון
שעות פעילות האתר
ימים א'- ה' 9:00-17:00
יום ו' 9:00-13:00
פרטי התקשרות
08-6234613, שלוחה 2
www.katar70414.org.il
rsv@katar70414.org.il
האתר מונגש לנכים
מספר המשתתפים בכל פעילות מוגבל – על פי סוג הפעילות ומיקומה
ההשתתפות על בסיס מקום פנוי