תוכנית האירוע

הצגות ילדים
תזמורת אנדלוסית
סיורים באתר
12.4 יום רביעי
11:00 הצגה: ג'ק ואפון הפלא / תיאטרון קוקיה
תיאטרון בובות בהשראת סיפור עם אנגלי - בלית ברירה מוכר ג'ק את פרתו האהובה תמורת שק אפונים. בניגוד להיגיון , ולפי חוקי הדמיון, צומח האפון אל מעבר לעננים, ומזמין את ג'ק אל עולם של ענקים.
מבחר אגדות עם / "תיאטרון המזוודה של אורן"
12:00 החלילן מהמלין – בעיירה כה רחוקה, כל תושבי העיר עבדו ללא הפסקה, עד שהגיעה להקה של עכברים ויצרה מהומה. מי יציל את העיר?
13:00 עוץ לי גוץ לי – עלם צעיר שנקלע לצרה, קיבל משימה מהמלך להפוך קש לזהב. לעזרתו מגיע גמד קוסם ותמורת עזרתו הוא צריך הבטחה לקיים.
14:00 היפהפייה הנרדמת – בגיל שמונה עשר אביבים, הנסיכה וכל אנשי הממלכה נרדמו למאה שנים. מי יציל את הנסיכה?
 
13.4 יום חמישי
9:00-16:00 - אוהל חינה מסורתי מעוצב כולל מוסיקה וכיבוד (תה עם נענע ועוגיות מסורתיות של פסח)
 

מוזיאון המייסדים ע"ש יעקב חזן מעלות תרשיחא

במבנה שהוקם בשנות ה-60 של המאה שעברה, המכונה "הרכבת" והוכרז כמבנה לשימור, הוקם מוזיאון המייסדים על שם יעקב חזן. המוזיאון מציג את תולדות ההתיישבות במעלות. הוא מתמקד בסיפורים של מייסדי העיר ויאפשר לכם להכיר מקרוב את עלילות החלוצים, ללמוד על בניין הארץ וגם לתת מקום של כבוד לזיכרון ההיסטורי.
במקום תצוגה מתחלפת וכן דירה לדוגמה שבה חדר מגורים, מטבחון, פינת אוכל ופינת ישיבה. נוסף על כך, עוצבה כאן מכולת משוחזרת משנות ה-60. בחצר המוזיאון צומחים גידולים המאפיינים את תפיסת המגורים של "משק עזר". לאחרונה נוסד כאן "ישראל נגלית לעין" - מרכז לחקר המשפחה במעלות תרשיחא. אפשר לסייר במוזיאון בלבד ואפשר לשלב גם הרצאה וסיור רכוב במעלות תרשיחא, הכולל סיור רגלי ברובע הנוצרי הציורי של תרשיחא.

שעות פעילות האתר
א'-ה' 8:00-14:00

פרטי התקשרות
04-9574256
www.shimur.org/maalot
music-1@maltar.co.il
האתר אינו מונגש לנכים

מספר המשתתפים בכל פעילות מוגבל – על פי סוג הפעילות ומיקומה

ההשתתפות על בסיס מקום פנוי